Duyurular
Güncel Duyurular :

Büyükşehirden Altyapı Seferberliği

BÜYÜKŞEHİR’den altyapı seferberliği

Büyükşehir Belediyesi Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürü Mevlüt Vural, içme suyu ve altyapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ESKİ Genel Müdürü Mevlüt Vural, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte vatandaşlarımızın daha güvenilir ve yeni nesil borulardan sularını içeceklerini belirtti. Şehrin içme suyu şebekesini 100 yıl ömürlü borularla döşüyoruz. Kaliteli ve sağlam borularla yenilenen içme suyu boru hattı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyen Vural, Kazımyurdalan mahallesi, Hasani Basri ve Muratpaşa mahallesi, Dadaşkent mahallesi, Şükrüpaşa mahallesi ve tamamında 111.500 metre içme suyu şebekesi tamamlandı.

ESKİ Genel Müdürü Mevlüt Vural, yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte içme suyu ve kanalizasyon altyapısının daha sağlıklı bir eskort eskişehir bayan hale geleceğini anlatan Vural, Başkanımız Mehmet Sekmen Beyefendinin çizmiş olduğu vizyon doğrultusunda ESKİ olarak şehrimizin dört bir yanında çalışmalarımıza devam ediyoruz’’dedi.