Duyurular
Güncel Duyurular :

Ertek’ten Regaib Kandil Mesajı

 Ertek’ten Regaib Kandil Mesajı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Erzurum Su Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürü Remzi Ertek Üç aylar ve Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ESKİ Genel Müdürü Ertek, üç ayların asırlardır ülkede ve tüm İslam Alemi’nde haramlardan vazgeçme ve kötülüklerden uzaklaşma çabalarının yoğunluk kazandığı, iyilik ve hayır duygularının arttığı, yardımlaşmanın hat safhaya çıktığı önemli zaman dilimi olduğunu belirtti.

Ertek, “ Bin aydan daha hayırlı mübarek Ramazan ayını da içinde barındıran Üç aylarımız ve Regaip Kandili, rahmet ve bereket kapılarının ardına kadar açıldığı, yapılan duaların kabul olacağı kutsal zaman dilimleridir. Bu güzel gün ve gecelerde insanlarımız arasında sevgi ve kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının öne çıktığı müstesna günlerdir. Elimizi, gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese, akraba ve dostlarımıza açmalı sevgi kardeşlik ortamının oluşması için, birliğimizin, dirliğimizin güçlenmesi için dualarımızı eksik etmemeliyiz. Millet olarak, tüm hain ve şer odaklarına, karşı birlik ve beraberliğimizi bu mübarek günler vesilesi ile daha da güçlendirmeliyiz. Bütün İslam aleminin ve insanlığın barışına ve huzuruna vesile olması temennisiyle Regaip Kandiliniz mübarek olsun.” şeklinde konuştu.